04 грудня 2020, 16:34

США звинуватило Facebook у дискримінації американських робітників

Міністерство юстиції США звинуватило Facebook у дискримінації американських робітників шляхом надання преференцій щодо найму іммігрантам, повідомляє веб-сайт BBC.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ситуація з безробіттям у США".

У судовому позові стверджується, що фірма соціальних мереж відмовилася наймати, розглядати або наймати кваліфікованих та доступних американців на понад 2600 посад. Натомість ці роботи надходили іноземцям за тимчасовими візами.

Позов стосується тимчасових віз H-1B, які технічні компанії часто використовують для привезення висококваліфікованих іноземних працівників до США.

У своєму позові Департамент юстиції стверджував, що Facebook навмисно створив систему найму, яка надає перевагу власникам віз H-1B та іншим тимчасовим працівникам перед американцями.

Департамент заявив, що подав позов після дворічного розслідування практики найму Facebook. Компанія Facebook заперечила звинувачення.

Позов серед інших засобів правового захисту вимагає повернення заробітної плати від імені працівників США, яким відмовлено у працевлаштуванні у Facebook.

"Наше послання працівникам чітке: якщо компанії заперечують можливості працевлаштування, незаконно віддаючи перевагу тимчасовим власникам віз, Міністерство юстиції притягне їх до відповідальності", - сказав Ерік Драйбанд, помічник генерального прокурора департаменту з питань цивільних прав.

"Наше повідомлення всім роботодавцям, включаючи технологічного сектору, чітке: ви не можете незаконно віддавати перевагу найму тимчасовим власникам віз перед американськими робітниками",- йдеться у повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати