13 червня 2024, 12:58

Сприяння діяльності релігійних організацій: новий законопроєкт у Раді

Народні депутати України пропонують усунути законодавчу колізію щодо можливості передачі державного майна в безоплатне користування релігійним організаціям для уникнення випадків різного трактування норм, що врегульовують одні й ті ж правовідносини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Партнери G7+ підтримають енергосектор України на понад 1 мільярд доларів".

Так, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №11324 від 06.06.2024 "Про внесення змін до деяких Законів України щодо сприяння діяльності релігійних організацій".

Документом пропонується внести зміни до Закону України "Про оренду державного та комунального майна", якими передбачається встановити, що забороняється передавати державне або комунальне майно в безоплатне користування або позичку, крім культових будівель і майна, які передаються у безоплатне користування релігійним організаціям відповідно до закону "Про свободу совісті та релігійні організації".

Також вносяться зміни до ст. 17 закону "Про свободу совісті та релігійні організації" в частині приведення у відповідність передачі майна релігійним організаціям у відповідність до закону "Про управління об’єктами державної та комунальної власності".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати