17 березня 2023, 19:08

Справа SAP. Апеляційну скаргу ТОВ «Агелес» залишено судом без задоволення

Пресслужба АМКУ

14 березня 2023 Північний апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ТОВ «Агелес» на рішення Антимонопольного комітету України про притягнення його та низки інших суб’єктів господарювання до відповідальності за спотворення результатів торгів на закупівлю програмного забезпечення SAP на загальну суму майже 500 млн грн. Штраф товариства становив 5 632 114 грн, в той час як загальна сума штрафів усіх відповідачів - 105 316 601 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна за воєнні злочини в Україні»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

15 грудня 2021 року Антимонопольний комітет України виніс рішення у справі №145-26.13/84-21, що стосується антиконкурентних узгоджених дій кількох українських компаній та представництв іноземних суб’єктів господарювання в Україні.

Завдяки співпраці з Національним антикорупційним бюро України Комітет встановив, що сім компаній, серед яких було і ТОВ «Агелес», впродовж 2016-2019 вчиняли змови під час закупівель, що оголошувалися такими державними установами України як АТ «КБ «ПриватБанк», ДП «НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Укргазвидобування», філія ГІОЦ ПАТ «Укрзалізниця», Національний банк України, Банкнотно-монетний двір НБУ й ДП «Поліграфічний комбінат «Україна».

Такі дії Комітет визнав порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» та наклав штраф на всіх відповідачів.

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати