05 червня 2023, 14:33

Справа про несправжнє масло: суд визнав правомірними аргументи АМКУ

Пресслужба АМКУ

Господарський суд міста Києва на засіданні 1 червня 2023 року погодився з доводами Антимонопольного комітету України та залишив в силі рішення Комітету від 22.12.2022 № 459-р. Згадане рішення стосується притягнення до відповідальності ДП «Ружин-молоко» за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення на етикетці (упаковці) харчового продукту власного виробництва інформації, що вводить в оману споживача.

Читайте також: «АМКУ оштрафував на 1,9 млн грн ТОВ «РАВА-РУСЬКИЙ СПИРТОВИЙ ЗАВОД» за концентрацію без дозволу»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

У 2018 році в одному з дитячих спортивно-оздоровчих закладів Полтавської області органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та прав споживачів зафіксували факт використання для приготування їжі для дітей «масла», що на 74% складалося з немолочних жирів. В той час як на упаковці цього продукту виробником зазначалися написи «масло солодковершкове селянське 73%» та «ДСТУ 4399».

Держпродспоживслужба надала Комітету засвідчену копію експертного висновку, відповідно до якого було зафіксовано невідповідність харчової продукції виробництва відповідача, зокрема щодо вмісту молочного жиру.

Неправдиві відомості щодо складу продукції та її споживчих властивостей можуть вплинути на наміри певного кола споживачів щодо придбання цього продукту, а також дають можливість її виробнику отримувати неправомірний прибуток за рахунок недобросовісної конкуренції.

Такі дії ДП «Ружин-молоко» визнано порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. За що підприємство було оштрафовано на 1 644 402 грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати