03 травня 2022, 17:19

Співробітництво з Міжнародним кримінальним судом: прийнято закон

ВР прийняла законопроєкт №7304 про співробітництво з Міжнародним кримінальним судом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

Цим законом Кримінальний процесуальний кодекс доповнюється розділом, у якому прописується процедура та принципи взаємодії з Міжнародним кримінальним судом. 

Зокрема, законопроєктом визначається, які органи забезпечують співробітництво з Міжнародним кримінальним судом під час розслідування та судового розгляду.

Визначається порядок передання кримінального провадження Міжнародному кримінальному суду.

Визначається порядок виконання прохання Міжнародного кримінального суду про надання допомоги, яке стосується проведення процесуальних дій.

Передбачаються положення про конфіденційність та захист відомостей, що стосуються національної безпеки України, під час співробітництва з Міжнародним кримінальним судом.

Передбачається порядок вжиття заходів для забезпечення збереження доказів на території України на прохання Міжнародного кримінального суду.

Визначається порядок виконання Міжнародним кримінальним судом дій (функцій) на території України.

Передбачається, що особу, яка тримається під вартою або відбуває покарання у виді позбавлення волі на території України, може бути тимчасово передано на прохання Міжнародного кримінального суду для давання показань або участі в інших процесуальних діях під час розгляду справи Міжнародним кримінальним судом та порядок такої передачі.

Визначається порядок затримання осіб, які розшукуються Міжнародним кримінальним судом або стосовно яких надійшло прохання Міжнародного кримінального суду про тимчасовий арешт або про арешт і передачу.

Визначається порядок надсилання запитів (прохань) до Міжнародного кримінального суду.

Прописується порядок виконання в Україні рішень Міжнародного кримінального суду та ін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати