18 лютого 2021, 17:41

Специфіка застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку 2-4 груп

Головне управління ДПС у м. Києві

З 01 січня 2021 року до 01 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються ФОП - платниками ЄП другої - четвертої груп , обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 320 000 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток"

Норма діє на ФОП за виключенням тих, які здійснюють:

  • реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;
  • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

У разі перевищенняпФОП - платниками ЄП другої - четвертої груп в календарному році зазначеного обсягу доходу, застосування реєстратора розрахункових операцій та/або програмного реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов'язковим.

Застосування реєстратора розрахункових операцій та/або програмного реєстратора розрахункових операцій починається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку.

Нагадаємо, списати ЄСВ за чотири роки «сплячі» підприємці можуть до кінця лютого.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати