13 жовтня 2022, 14:37

Сьогодні відбудеться новий випуск «Розмова!» з Регіною Гусейновою

ААУ

Асоціація адвокатів України продовжує свою діяльність та 13 жовтня о 15:00 проведе новий випуск «Розмова!» з Регіною Гусейновою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Анну Юдківську призначили незалежним експертом Робочої групи ООН з питань свавільного затримання"

«Розмова!» - це проєкт ААУ та «Law & Business Studio» де відбуваються зустрічі з лідерами думок та адвокатської спільноти, та обговорення розвитку бізнесу, секрети успіху та поглядт на актуальні питання.

Разом із Регіною Гусейновою будуть розглянуті такі питання:

• Що означає бути адвокатом у воєнний час?

• Чи є місце адвокатській діяльності в імміграції? Чим займаються адвокати, які змушені виїхати з України.

• Великі компанії – великі проблеми, а маленькі компанії – також великі проблеми? Як із ними справлятися?

• Яка роль органів адвокатського самоврядування у воєнний час?

• Адвокатська етика у темні часи?

13.10

Ведучою випуску традиційно виступить Ольга Дмитрієва, президентка ААУ, кураторка «Law & Business Studio», керуюча партнерка АО «Dmitrieva & Partners».

Регіна Гусейнова - керуюча партнерка АО «G&D», активно практикує у сфері електронного декларування.

Вона перша в Україні створила авторську програму семінарів для суб’єктів декларування та адвокатів, які практикують у цій сфері.

Нагороджена відзнакою Ради адвокатів Київської області: «За відданість адвокатській професії», Почесною Відзнакою Національної Асоціації Адвокатів України а також нагороджена медаллю святого Миколая Чудотворця та орденом Святої Великомучениці Варвари.

Крім того, вона відома як ведуча програми «Судові справи» на телеканалі «Інтер», є постійним експертом з правових питань телепрограми «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер», а також є постійним експертом низки інформаційно-аналітичних програм на головних українських телеканалах.

Приєднатися до ефіру можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати