18 квітня 2023, 18:37

Складено протокол про адмінправопорушення щодо посадовця Олександрівської клінічної лікарні Києва

Пресслужба Офісу Омбудсмана

Уповноваженою особою Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини складено протокол про адміністративне правопорушення стосовно посадової особи комунального некомерційного підприємства "Олександрівська клінічна лікарня м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Лікарня). Про це повідомила пресслужба Офісу Омбудсмана.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Який порядок стягнення аліментів із безробітної особи?".

Так, до Уповноваженого звернулась громадянка К. щодо порушення Лікарнею вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" у зв'язку з ненаданням відомостей щодо виплаченої заробітної плати посадовим особам Лікарні за певний період у відповідь на запити на інформацію.

У межах здійснення парламентського контролю до Лікарні було направлено акти реагування з метою поновлення права заявниці на інформацію.

"У відповідь Лікарнею поінформовано про відсутність можливості надати запитувану інформацію, оскільки така інформація містить персональні дані посадових осіб, а законні вимоги Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо повторного розгляду запиту та надання запитуваної інформації не виконано. З огляду на викладене щодо посадової особи Лікарні було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 188-40 КУпАП, а саме: невиконання законних вимог Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Зазначений протокол направлено до місцевого загального суду"– йдеться в повідомленні.

Якщо вам відмовили у доступі до публічної інформації або ваші права на звернення та у сфері захисту персональних даних – порушені, можна звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:

  • за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;
  • на електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua;
  • на гарячу лінію: 0800501720;
  • за тел.: 044-299-74-08.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати