16 лютого 2021, 11:26

Скільки грошей отримали місцеві бюджети у 2020 році?

Прес-служба Мінфіну

За підсумками 2020 року із державного бюджету на рахунки місцевих бюджетів надійшло більше 130 млрд гривень субвенцій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ розширює гарантовані пакети медичних послуг"

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну. 

Найбільше фінансувалася освітня сфера, на розвиток якої регіони отримали 81 млрд 224 млн грн. Освітня субвенція спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників у навчальних закладах.

1

На будівництво та ремонт доріг пішло 22 млрд 173 млн грн. Це ті кошти, які призначені для фінансування забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах.

2

Медична субвенція загально по регіонам включно з містом Києвом склала 14 млрд 582 млн грн. Фінансування спрямовується на оплату поточних видатків закладів охорони здоров'я та програм у сфері охорони здоров'я.

3

Базова дотація, що перераховується з державного бюджету місцевим бюджетам і служить основним інструментом підвищення фіскальної спроможності місцевих бюджетів, торік склала 13 млрд 282 млн. При цьому, найбільш дотаційною стала Закарпатська область із показником в 1 млрд 187 млн грн.

4

На вибори депутатів місцевих рад із державного бюджету регіони отримали 2 млрд гривень.

5

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати