17 липня 2020, 10:25

GRI та SASB хочуть удосконалити звітність зі сталого розвитку

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Управління зі стандартів звітності зі сталого розвитку (Sustainability Accounting Standards Board, SASB) та Глобальна ініціатива зі звітності (Global Reporting Initiative, GRI) оголосили про спільний план роботи у відповідь на потребу в забезпеченні ясності звітності у сфері сталого розвитку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "AICPA рекомендує фіскальним органам тимчасово відмовитися від штрафів".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, SASB та GRI визнають, що компаніям може бути складно застосовувати стандарти обох організацій одночасно. Тому вони об’єднали свої зусилля, щоб продемонструвати приклад компаній, які успішно застосовують обидва комплекси стандартів. Також обидві організації мають на меті допомогти користувачам даних, що стосуються сталого розвитку, зрозуміти, у чому ці стандарти схожі та відмінні.

Спочатку співпраця буде зосереджена на наданні інформаційних матеріалів, які повинні допомогти зацікавленим сторонам краще зрозуміти, як можна застосовувати стандарти паралельно. Ці матеріали будуть готові до кінця 2020 р. GRI та SASB очікують, що в результаті можна буде знайти нові можливості для співпраці.

Генеральний директор GRI Тім Мохін (Tim Mohin) заявив: "GRI та SASB поділяють керівний принцип, що прозорість - це найкраща валюта для створення довіри між організаціями та зацікавленими сторонами. Інвестори, громадський сектор, некомерційні організації та інші зацікавлені сторони вимагають більш повного розкриття інформації про фактори, які мають вплив на стабільний розвиток, зокрема, щодо короткострокових та довгострокових ризиків та можливостей".

Генеральний директор SASB Жанін Гільо (Janine Guillot) додав: "Очікується, що у світі після COVID-19 компанії дедалі більше будуть розкривати інформацію щодо питань, які стосуються довкілля, суспільної діяльності та корпоративного управління. Пандемія продемонструвала, що так звана нефінансова інформація може свідчити про серйозні фінансові наслідки. Тож співпраця між SASB та GRI і покращення прозорості звітності, яке вона повинна забезпечити всім зацікавленим сторонам, є досить актуальною".

GRI та SASB пропонують сумісні стандарти звітування про сталий розвиток, які виконують різні цілі та базуються на різних підходах до визначення суттєвості.

Нагадаємо, Індонезія запровадила цифровий податок для послаблення тиску на держбюджет.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати