20 травня 2020, 12:35

Ситуація дозволяє наближати наступні етапи виходу з карантину, - Президент

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Український уряд близько місяця тому оприлюднив план виходу з карантину, який містить п’ять етапів, але позитивна динаміка захворюваності в Україні дозволяє послаблювати обмежувальні заходи вже сьогодні, заявив Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції в Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також:  "Найближчим часом в Україні почне діяти іпотека під 10%, - Президент".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Зокрема, за словами Глави держави, послаблення стосується руху громадського транспорту та роботи дитячих садочків.

"Ми розраховували, що це буде на іншому етапі – трішки пізніше. Але ми розуміємо, що сьогодні непогана статистика (щодо захворюваності на коронавірус в Україні. – Ред.) завдяки нашим лікарям, і це дозволяє деякі етапи переносити та наближати до сьогодення", – сказав Президент.

Володимир Зеленський зазначив, що уряд на своєму засіданні розглядатиме можливість відновити рух громадського міського та приміського транспорту з 22 травня.

"Між областями поки що транспорт ми не можемо забезпечити, тому що в нас тільки шість областей готові до цього. Тільки у шести областях ми бачимо нормальну статистику, де йде зниження кількості захворілих", – уточнив Глава держави.

За словами Президента, дитячі садки вже сьогодні отримають вказівки від МОЗ щодо умов роботи під час карантину, починаючи з 25 травня.

Також Володимир Зеленський розповів, що станом на 18 травня у 15 областях всі медпрацівники, які борються з COVID-19, отримали 300% надбавки до заробітної плати за березень. А до кінця тижня це відбудеться в усіх регіонах. Також ці медпрацівники отримають надбавки у 300% і за квітень.

Нагадаємо, Президент ініціював створення робочої групи з вирішення проблем кримських татар.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати