05 червня 2020, 15:16

СІМА пропонує інструментарій, щоб допомогти бізнесу відновитися

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Присяжний інститут бухгалтерів з управлінського обліку (Chartered Institute of Management Accountants, CIMA) запустив безоплатний ресурс "Переосмислення питання стійкості бізнесу в умовах світу після COVID-19", який повинен допомогти організаціям орієнтуватися на коротко- та довгострокові наслідки пандемії COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Адаптивний карантин: як безпечно вивести в офіс працівників аудиторських фірм".

Про це зазначають у ПАБУ.

Цей ресурс спирається на досвід членів CIMA в галузі бізнесу та фінансів, а інструментарій забезпечує бізнес-лідерів трьома окремими інструментами, які допоможуть пристосуватися до реальності після COVID-19 та сприятимуть розвитку стійкості бізнесу в нестабільні часи. Такими інструментами є:

  • The CGMA Horizon Scanner - допомагає організаціям розглянути можливі майбутні сценарії та зрозуміти, яких заходів потрібно вжити, щоб захистити своє майбутнє, інтегруючи такі елементи, як ланцюжок поставок, нормативно-правова база чи поведінка споживачів;
  • The CIMA Strategic Scorecard - створений для того, щоб допомогти організаціям розробити свою майбутню стратегію та зосередити увагу на ключових питаннях (наприклад, конкуренти, грошовий потік, реалізація проєкту та управління ризиками) для сприяння відновленню та зростанню;
  • The CGMA Business Model Framework - заохочує організації ставити питання, які стосуються майбутнього їхньої бізнес-моделі та способу створення цінностей для уникнення прийняття рішень, які можуть призвести до краху бізнесу.

Ендрю Хардінг (Andrew Harding), виконавчий директор CIMA з питань управлінської звітності, заявив: "COVID-19 та проблеми, які він породив, кинули виклик традиційним способам ведення бізнесу. Ми не знаємо, наскільки довгостроковим буде вплив пандемії на глобальну економіку, але навіть після закінчення карантину бізнес не зможе повернутися до звичних для нього моделей. Організації повинні реорганізовувати процеси та змінювати свої бізнес-моделі, щоб відобразити новий світ з різними способами провадження діяльності".

"Ми хотіли зробити щось задля блага і поставити багаторічний досвід наших членів в управлінні та фінансах на службу бізнесу, адже компаніям доводиться пристосовуватися до нових реалій. Ми повинні підтримати добросовісних підприємців та їхніх працівників, допомогти їм зміцнитися, щоб досягти стійкого відновлення у зміненому середовищі, що продовжує розвиватися", - резюмував Ендрю Хардінг.

Нагадаємо, IAASB оприлюднила проект оновленого МСА 600.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати