11 березня 2024, 11:06

Шмигаль: Україна отримає 6 млрд євро від ЄС в найближчі два місяці

Урядовий портал

"Середньострокові програми фінансової допомоги з нашими ключовими союзниками – це важливий компонент української перемоги". Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду 8 березня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Канада посилила контроль за фінансовими операціями, пов'язаними з росією"

"Європейський Союз дав старт програмі Ukraine Facility. Це чотирирічна програма на 50 млрд євро. В наступні 2 місяці Україна зможе отримати 6 млрд євро з цієї суми. Для цього на засіданні Уряду затвердили необхідні документи. Мова йде про проекти меморандуму та кредитної угоди з ЄС", - розповів Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, прийняття цих документів дозволить отримати до 4,5 млрд євро в березні та до 1,5 млрд євро у квітні цього року.

Глава Уряду також розповів, що програма Ukraine Facility передбачає 38,2 млрд євро прямої бюджетної підтримки, майже 7 млрд євро для залучення інвестицій в нашу економіку, а також 4,7 млрд євро технічної та адміністративної підтримки, в тому числі реформ на шляху до ЄС.

"У цьому році ми прагнемо отримати від Євросоюзу близько 16 млрд євро. Ми вдячні нашим європейським друзям за цю солідарність та допомогу", - підкреслив Прем’єр-міністр України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати