05 квітня 2023, 12:04

Щодо ТОВ «Іоніті» розпочато справу за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України розпочав 29 березня 2023 року розгляд справи за ознаками вчинення ТОВ «Іоніті» порушення, передбаченого статтею 8 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Ринок пального, будівництво та державна допомога: пріоритети роботи АМКУ на 2023 рік»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Мова йде про дії, що містять ознаки дискредитації відповідачем ПП «Автоентерпрайз» та ПП «АЄ Фекторі». Підприємства здійснюють діяльність, пов’язану із зарядними станціями для електромобілів та наданням супутніх послуг.

У заяві до АМКУ ПП «Автоентерпрайз» та ПП «АЄ Фекторі» зазначили, що ТОВ «Іоніті», зокрема, у соціальній мережі Facebook, поширювало неправдиві повідомлення про роботу цих двох компаній. Зокрема у них йшлося про ухвалення керівництвом цих компаній рішення про банкрутство та подальшу ліквідацію підприємств. Заявники вважають, що ця інформація може зашкодити їхній діловій репутації.

Поширення недостовірних відомостей, пов’язаних із діяльністю ПП «Автоентерпрайз» та ПП «АЄ Фекторі» містить ознаки порушення, передбаченого статтею 8 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції». Отже Комітет відкрив справу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати