11 вересня 2020, 10:46

Що потрібно знати аудиторським фірмам, просуваючи свої послуги у Facebook

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Cоціальна мережа "Facebook" найбільше підходить для просування послуг аудиторської фірми. Її аудиторія зростає щодня, а розробники постійно оновлюють способи для щонайкращої презентації бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "AICPA опублікував рекомендації з проведення аудиту компаній, що отримують держдопомогу".

Про це повідомляє ПАБУ.

"Утім, працюючи з фейсбуком, слід пам’ятати правила роботи із мережею, аби результат задовольнив очікування", - ідеться у повідомлення.

Ця соцмережа орієнтована на особисті сторінки. Тож просувати краще не компанію як таку, а ключових осіб компанії. На особисті акаунти йде більше трафіку.

Зазначається, що Facebook робить ставку на групи. Трафік в них зазвичай досить високий, але бренд у такий спосіб рекламується опосередковано. Саме тому для Facebook важливі інформаційні статті та дискусії з тієї чи іншої тематики.

Зокрема, найпопулярніша мережа світу характеризується недорогим і різноманітним таргетингом. Порівняно з більшістю інших соціальних мереж Facebook пропонує велику кількість налаштувань і відносно низькі ціни, тому на рекламу варто звернути увагу.

Facebook ідеально підходить для просування B2B-послуг. Жодна інша соціальна мережа під це "не заточена".

Також важливе правило успіху у Facebook - грамотне оформлення сторінки. Подбайте про те, щоб будь-яка людина, що побачила вашу сторінку, могла за кілька секунд зрозуміти, що це аудиторська фірма.

"Якісний контент - ваша чарівна паличка. Пишіть цікаво, небанально, захоплюйте аудиторію інформацією. Тільки так вона стане вашою", - підкреслили у ПАБУ.

Актуально:

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати