25 березня 2024, 16:58

Сервісні центри МВС Києва нагадали про можливість пошуку талонів на складання практичного іспиту

Пресслужба КМДА

Сервісні центри МВС Києва нагадали про можливість пошуку талонів за допомогою офіційного чат-бота Telegram ТалонБот, який створений саме для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. Про це інформує головний сервісний центр МВС, повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийняття спадщини: що змінилося у 2024 році".

Так, у разі наявності вільного талона система автоматично надсилатиме повідомлення кожні 10 хвилин у Telegram. Після отримання такого сповіщення потрібно перейти за посиланням в Е-Запис та взяти талон на отримання послуги.

Як користуватись ТалонБот

Для початку необхідно перейти в ТалонБот. Після цього натиснути кнопку "Розпочати" та "Знайти талон для реєстрації на складання практичного іспиту".

Далі кандидат у водії обирає:

  • категорію транспортного засобу, на якому перевірятиме навички з водіння;
  • область, у якій планує складати практичний іспит;
  • сервісний центр МВС;
  • натиснути "Так, я хочу отримувати інформацію про талони" та "Запис доступний через сайт".

Після сповіщення необхідно зайти в Е-Запис, зареєструватися та взяти талон на складання практичного іспиту. Кандидат у водії одночасно може відстежувати наявні талони в п’яти сервісних центрах МВС.

Як зазначається, після успішного запису на практичний іспит у чат-боті можливо скасувати пошук та надходження сповіщень про наявні талони. Це здійснюється в головному меню кнопкою "Мої відстеження/Зупинити бота".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати