24 грудня 2020, 17:15

Sayenko Kharenko виступила радником ЄБРР у зв’язку з фінансуванням ОТП Лізингу на суму 25 млн євро

Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту в еквіваленті до 25 мільйонів євро строком на 4 роки ОТП Лізингу для підвищення конкурентоспроможності мікро, малих і середніх підприємств (ММСП) в Україні на тлі пандемії коронавірусу та її економічних наслідків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Sayenko Kharenko відкриває офіс у Страсбурзі під керівництвом Олександра Овчиннікова".

Фінансування дозволить ОТП Лізингу забезпечувати довгострокові договори лізингу ММСП в гривні та/або євро. Фінансування доступне в рамках кредитної лінії EU4Business-ЄБРР з винагородами. Компанії-лізингоотримувачі матимуть право на отримання грантів, що фінансуються Європейським союзом (ЄС), після успішної реалізації свого інвестиційного проєкту.

ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. ЄБРР узяв на себе сукупні зобов’язання в розмірі майже 14,6 мільярдів євро за 482 проєктами з моменту початку своєї діяльності в країні в 1993 році.

Партнер Ігор Лозенко очолив команду Sayenko Kharenko, в яку увійшли юристка Віра Паньків і молодший юрист Олександр Мотін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати