26 січня 2023, 12:47

Руслан Стрілець: Естонія готова допомогти Україні обладнанням та досвідом у сфері захисту довкілля

Пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

Естонія готова допомогти Україні обладнанням та досвідом у сфері захисту довкілля. Про це домовилися міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець та міністр екології Естонії Мадіс Каллас, повідомила пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українці за рік скоротили використання пластикових пакетів на 40-90%".

Зокрема, сторони обговорили питання забруднення довкілля через війну та його наслідки для усього світу. Руслан Стрілець також озвучив найперші довкіллєві потреби України сьогодні.

"Естонія – наш надійний партнер, який беззаперечно підтримує Україну в нашій боротьбі за свою свободу та наш курс до ЄС і НАТО. Міністерство екології Естонії готове передати обладнання для моніторингу стану довкілля і поділитися з українськими фахівцями досвідом у фіксуванні забруднення довкілля. До того ж естонські фахівці можуть підтримати українську довкіллєву сферу експертно - передати нашим фахівцям досвід імплементації реформ у сфері захисту довкілля. Попри війну, Україна потребує такої експертної підтримки, адже ні на мить не припиняла впроваджувати євроінтеграційні реформи"– повідомив він.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати