14 грудня 2022, 14:45

Руслан Магомедов: Сек’юритизація може бути ефективною для відновлення економіки України

НКЦПФР

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) рухається у напрямку імплементації міжнародних норм щодо впровадження найбільш ефективних фінансових інструментів та механізмів, які здатні забезпечити залучення іноземних інвестицій в Україну для відновлення економіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ відклала створення наглядових рад до закінчення воєнного стану"

Тож нещодавно за участі НКЦПФР відбулася вебінар-презентація проекту Концепції щодо запровадження законодавчої бази щодо облігацій з покриттям та сек’юритизації в Україні. Під час заходу учасники детально ознайомились з підготовленою концепцією, розглянули питання сек'юритизації аграрних розписок, почули думки міжнародних фахівців тощо. 

«Сек’юритизація - це механізм, який полягає у розміщенні цінних паперів різних класів, виплати за якими забезпечуються майбутніми надходженнями, що генеруються виділеним пулом активів. Найбільш перспективними є цінні папери з пулом іпотечних кредитів у якості референсного. У поєднанні із державною програмою доступного кредитування для українців за участю ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» сек’юритизація здатна забезпечити пожвавлення ринку нерухомості, що може стати одним з головних драйверів відновлення вітчизняної економіки», — зазначає Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Представлена Концепція підготовлена юридичною фірмою «Саєнко Харенко» та Richard Kemmish Consulting Limited у рамках проєкту, здійснюваного ЄБРР та фінансованого Спеціальним фондом акціонерів, яким управляє ЄБРР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати