21 серпня 2015, 13:31

Розпочався відбір нових прикордонників у "Жулянах" і "Гостомелі"

Укрінформ

У Державній прикордонній службі України розпочався відбір кандидатів для подальшого проходження служби в аеропортах "Жуляни" та "Гостомель".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це у п'ятницю на брифінгу повідомив помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар Олег Слободян, повідомляє Укрінформ.

"У Державній прикордонній службі завершився прийом анкет від кандидатів для подальшого проходження служби в аеропортах "Жуляни" та "Гостомель" в рамках пілотного проекту на базі ОКПП "Київ". І хоча перший етап експерименту проходив лише серед військовослужбовців Держприкордонслужби, на електронну адресу відомства надійшло майже 500 анкет, що на етапі відбору персоналу в середньому складає 3 особи на одне місце", - підкреслив Слободян.

За його словами, з 21 по 28 серпня відбуватиметься професійний відбір кандидатів, і вже 1 вересня на базі Навчального центру ДПСУ в Оршанці розпочнеться підготовка особового складу.

Нагадаємо, Держприкордонслужба оголосила конкурс у рамках пілотного проекту зі створення підрозділу на базі окремого контрольно-пропускного пункту "Київ". У ході першого етапу буде повністю замінений особовий склад підрозділів, що виконують завдання в аеропортах "Жуляни" та "Гостомель".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати