20 квітня 2015, 10:49

Розмова про адвокатуру триває: круглий стіл АПУ пройшов у Миколаєві

Асоціація правників України

Асоціація правників України (АПУ) та Рада адвокатів Миколаївської області провели круглий стіл для обговорення проблемних аспектів сучасної адвокатури, завдань реформи адвокатури та основних напрямів, які потребують вдосконалення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На відкритті круглого столу до учасників звернулись  Денис Бугай, Президент АПУ, партнер ЮФ VB PARTNERS та Павло Репешко, адвокат, член Ради адвокатів України.

Як і на попередніх подібних заходах в інших містах України, Денис Бугай представив ключові пропозиції щодо змін Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та їх очікуваний  вплив на здійснення адвокатської діяльності. «Раніше наше профільне законодавство «спускалось нам згори», а тепер ми вирішили взяти ініціативу в свої руки, провели опитування адвокатів та презентували його результати відповідній робочій групі при Президентові України», - пояснив очільник АПУ, спілкуючись з колегами із Миколаєва.

Про роль сторін у кримінальному процесі та шляхи реформування адвокатури своїми думками ділився Ігор Фомін, кандидат у члени Вищої ради юстиції, керуючий партнер АО «Українська правнича група». А його колега, адвокат Євген Грушовець,  зупинився на особливостях практичної роботи адвоката в кримінальному процесі та його ролі у якості представника потерпілого.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати