11 серпня 2020, 9:00

Рентна плата для чорних та кольорових металів - збільшено ставки

Вісник ДФСУ

Законом № 466 внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - Кодекс), зокрема, у частині збільшення ставки рентної плати для видобування чорних металів (крім руд заліза), кольорових та легувальних металів з 5 до 6,25 % від вартості товарної продукції гірничого підприємства (п. 252.20 ст. 252 Кодексу).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "РРО: як працюватиме механізм "Кешбек"?".

Також запроваджено систему варіативних ставок рентної плати для видобування руди заліза:

- 12,00 % - якщо середня вартість залізної руди за індексом IODEX 58 % FE CFR China, то офіційно визначений світовим інформаційним агентством Platts, за податковий (звітний) період становить 70 і більше доларів США;

- 11,00 % - якщо середня вартість залізної руди за індексом IODEX 58 % FE CFR China, що офіційно визначений світовим інформаційним агентством Platts, за податковий (звітний) період становить менше 70 доларів США4;

Зокрема, п. 252.20 доповнено приміткою 4 такого змісту:

"4 Інформація щодо застосування відповідної ставки для руд заліза розміщується центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, на своєму офіційному веб-сайті до 10 числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом".

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати