10 серпня 2020, 17:19

РРО: як працюватиме механізм "Кешбек"?

Вісник ДФСУ

Серед низки законодавчих новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій передбачається запровадження механізму компенсації споживачу коштів, сплачених за придбаний товар (послугу), якщо такому споживачу було надано розрахунковий документ, інформація щодо якого відсутня в базах даних ДПС (далі - механізм "Кешбек").


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що таке "офлайн-режим" для застосування програмного РРО".

Отже, якщо споживачу надано касовий чек РРО, проте інформація про такий чек відсутня на сервері ДПС, споживач має право звернутися до контролюючого органу про порушення суб’єктом господарювання порядку проведення готівкових розрахунків та, у разі їх підтвердження, має змогу отримати з бюджету як компенсацію 100 % вартості придбаного товару, який йому було реалізовано з порушенням вимог чинного законодавства.

Як зазначається, механізм "Кешбек" запроваджується, в першу чергу, для боротьби з "нефіскальними" чеками, коли окремими несумлінними платниками споживачам надаються чеки, які не є фіскальними, проте на вигляд схожі на фіскальні чеки.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати