02 грудня 2023, 10:30

Реформування процедури відбору Наглядових Рад держпідприємств: Уряд вніс зміни

Пресслужба Мінекономіки

1 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про посилення процедур відбору незалежних членів Наглядових Рад та керівників для найбільших держпідприємств, що регулюються постановами КМУ №777, №142, №143. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд у рамках реформи дерегуляції почав перегляд системи державного нагляду та контролю".

Основні зміни передбачають:

1) установлення механізму перевірки професійними консультантами з добору персоналу ділової репутації та незалежності кандидатів на посади незалежних членів Наглядових Рад особливо важливих для економіки підприємств;

2) установлення механізму перевірки суб’єктами управління таких підприємств ділової репутації кандидатур представників держави у їх Наглядових Радах;

3) удосконалення механізму пошуку кандидатів;

4) удосконалення регламенту роботи комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств тощо.

Ухвалення рішення направлено на реалізацію пункту №4 Плану-графіка виконання нашою країною умов Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як Позичальником та ЄС як Кредитором щодо Інструменту надання підтримки Україні на 2023 рік (макрофінансова допомога) на суму до 18 млрд євро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати