21 жовтня 2020, 10:09

Раді рекомендують ухвалити зміни до закону про поштовий зв’язок

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект №3821 "Про внесення змін до Закону "Про поштовий зв’язок".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада ухвалила постанову щодо створення Національного штабу протидії COVID-19".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що проектом визначаються терміни "фельд’єгерський зв’язок" та "відомчий фельд’єгерський зв’язок у складі Збройних Сил України" і врегульовуються питання, що стосуються діяльності фельд’єгерського зв’язку в частині приймання, обробки, перевезення та доставки (вручення) відправлень, що містять інформацію з обмеженим доступом, користувачам у системі Міністерства оборони України у мирний час та особливий період.

Так, за результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт за основу та в цілому.

Також члени Комітету розглянули та рекомендували повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи проєкт Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо застосування формульного розподілу субвенції на дороги" (№3919), яким передбачається збільшення на 20% бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад за рахунок обласних бюджетів. А також, надання права міським, сільським, селищним радам затверджувати перелік місцевих вулиць і доріг, що підлягають ремонту.

Нагадаємо, Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо удосконалення діяльності СБУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати