17 жовтня 2020, 10:24

Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо удосконалення діяльності СБУ

Інформаційне управління Апарату ВРУ

16 жовтня 2020 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо відстрочки від призову деяких категорій громадян".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, члени Комітету першим розглянули проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України №3196 та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді включити доопрацьований Комітетом законопроект до порядку денного четвертої сесії і прийняти його за основу з урахуванням озвучених правок.

Також розглянувши проект Закону про вихід України з Протоколу про затвердження Положення про порядок організації і проведення спільних антитерористичних заходів на територіях держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав №0064 Комітет ухвалив рішення підтримати вихід України з Протоколу про затвердження Положення про порядок організації і проведення спільних антитерористичних заходів на територіях держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав та прийняття законопроекту.

Народні депутати також розглянули проект Закону про вихід України з Рішень про створення та діяльність Антитерористичного центру держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав №0065. За результатами розгляду члени Комітету ухвалили рішення підтримати вихід України з Рішень про створення та діяльність Антитерористичного центру держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав та прийняття законопроекту.

Нагадаємо, Раді пропонують механізм оподаткування соцмереж та інших е-послуг, що надаються нерезидентами.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати