02 жовтня 2020, 14:49

Раді рекомендують прийняти законопроєкт про аграрний реєстр

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільгосппродукції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВРУ підтримав законопроєкти щодо соціального захисту дітей".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що члени Комітету розглянули у другому читанні проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції" (№3295), направлений на удосконалення функціонування системи державної підтримки сільського господарства, усунення адміністративних перепон та витрат для сільськогосподарських товаровиробників при отриманні державної допомоги.

За підсумками обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект в другому читанні та в цілому як Закон у редакції Комітету.

Зокрема у першому читанні був розглянутий доопрацьований проект Закону "Про внесення змін до прикінцевих положень Закону України "Про безпечність та гігієну кормів" з метою стабілізації ринку кормів" (№ 3672). Комітетом прийняно рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект Закону за основу та в цілому.

Також Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти проект Закону за основу "Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України, поданий Кабінетом Міністрів України" (№ 3987).

Нагадаємо, нардепи прийняли Закон щодо регулювання електронних комунікацій.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати