15 жовтня 2020, 14:55

Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо відстрочки від призову деяких категорій громадян

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо відстрочки від призову на строкову військову службу деяких категорій громадян.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують механізм оподаткування соцмереж та інших е-послуг, що надаються нерезидентами".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що члени Комітету розглянули та затвердили пропозиції Комітету до Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2021 рік.

Так, розглянувши проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо відстрочки від призову на строкову військову службу деяких категорій громадян №3689, народні депутати ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді включити законопроект до порядку денного четвертої сесії та за результатами розгляду законопроекту в першому читанні прийняти його за основу та в цілому.

Зокрема, законопроектом пропонується врегулювати питання, пов’язані з наданням відстрочки від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, прийнятим на службу до органів та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, шляхом внесення доповнень до абз. 8 ч. 13 ст. 17 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу".

Також було розглянуто проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" №3403 та прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді включити законопроект до порядку денного четвертої сесії та за результатами розгляду законопроекту в першому читанні прийняти його за основу.

Нагадаємо, у Раді зареєстровано законопроект щодо протидії інформаційній війні.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати