07 липня 2020, 10:51

Раді рекомендують прийняти в цілому законопроект про публічні електронні реєстри

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону "Про публічні електронні реєстри".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВРУ підтримав законопроект про забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Комітет на своєму засіданні розглянув у другому читанні проект Закону "Про публічні електронні реєстри" (№2110).

Так, метою законопроекту є утворення єдиної системи публічних електронних реєстрів, визначення уніфікованої інституціональної структури функціонування публічних електронних реєстрів та єдиних вимог до їх створення, ведення, взаємодії, адміністрування, модернізації, реорганізації та ліквідації, а також до створення реєстрової інформації та її використання у інших інформаційних системах, при здійсненні дозвільної та іншої управлінської діяльності, наданні адміністративних послуг.

Члени Комітету розглянули 124 правки до проекту, з яких врахували 123 (9 з них враховані редакційно) та відхилили одну.

Таким чином, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект у другому читанні та в цілому як Закон.

Окрім того, народні депутати заслухали позиції сторін щодо виключення з Довірчого списку "ТОВ "Ключові системи". Своє бачення зазначеного питання виклали представники компанії, а також Міністерство цифрової трансформації України та Держспецзв’язку. З наданої інформації члени Комітету дізналися, що питання вже розглядається у судовому порядку. Тому доручили Мінцифрі повідомити про результати розгляду судової справи.

Комітет підтримав створення нових підкомітетів: електронної демократії та цифрових прав і компетентностей.

Нагадаємо, Комітет ВРУ розглянув ряд законопроектів на предмет відповідності праву ЄС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати