13 листопада 2020, 10:00

Раді пропонують заборонити рекламу вздовж доріг

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №4348 від 09.11.2020 "Про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення зовнішньої реклами".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вимоги до корпоративного управління у банках будуть посилені, - НБУ".

У пояснювальній записці зазначається, що пропонований законопроєкт запроваджує заборону на розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування.

Крім того, впроваджується норма про те, що засоби зовнішньої реклами повинні розміщуватись не менш як за 200 метрів від смуги відведення автомобільних доріг загального користування та не менш як за 1000 метрів один від одного, а у населених пунктах – не менш як за 50 метрів від проїжджої частини вулиць і доріг та не менш як за 500 метрів один від одного.

Також, запропонованим законопроєктом запроваджується норма про те, що у населених пунктах розмір рекламного поля зовнішньої реклами не повинен перевищувати 1,2 метри х 1,8 метри.

Нагадаємо, Раді пропонують легалізувати цивільну вогнепальну зброю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати