03 вересня 2020, 14:53

Рада внесла зміни до держбюджету щодо держгарантій за кредитами на портфельній основі

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон №3659-д "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо надання державних гарантій на портфельній основі та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ підтримала законопроект щодо звільнення інвесторів від в’їзного мита".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зокрема, Законом вносяться зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо:

- доповнення новою статтею 6-1, в якій комплексно унормовується питання щодо можливості надання у 2020 році державних гарантій на портфельній основі з урахуванням їх особливостей;

- доповнення новою статтею 16-1 про надання права Мінфіну здійснювати за рішенням Кабінету Міністрів України понадпланові випуски облігацій внутрішньої державної позики з подальшим придбанням у державну власність в обмін на такі облігації акцій додаткової емісії акціонерного товариства, 100% акцій якого належать державі в особі Мінфіну та яке створено з метою впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом, з відповідним коригуванням показників та інформуванням Комітету;

- змін до додатка № 3 за загальним фондом державного бюджету в частині передбачення Мінфіну видатків за новою бюджетною програмою "Поповнення статутного капіталу акціонерного товариства, яке створюється з метою впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом" у сумі 10 мільйонів гривень із зменшенням на цю суму видатків за бюджетною програмою "Обслуговування державного боргу".

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект про Бюро економічної безпеки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати