15 вересня 2020, 14:38

Парламент підтримав зменшення строку оприлюднення проектів рішень виборних органів

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон  2228 "Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни до ПКУ щодо державної підтримки культури: ВРУ прийняла за основу законопроект".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Законом вдосконалюються положення Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо встановлення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування з метою оптимізації роботи органів представницької влади, надання суспільству якісної, оперативної інформації для забезпечення більш оперативної та ефективної реалізації прав та інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст.

Так, для цього вносяться зміни до частини третьої статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які передбачають, що проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 10 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

Нагадаємо, Рада внесла зміни до держбюджету щодо держгарантій за кредитами на портфельній основі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати