24 січня 2020, 10:13

Рада почала прийом пропозицій щодо кандидатів на посаду судді КСУ

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада розпочала прийняття пропозицій депутатських фракцій та груп щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Для управління земельними відносинами в Україні створили Керівний комітет".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

"У зв’язку з поданням Комітету Верховної Ради України з питань правової політики за результатами розгляду листа Голови Конституційного Суду України від 13 січня 2020 року № 001-008-02/37 інформуємо про початок приймання пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України", - йдеться у повідомленні.

Крім того, право подання пропозиції щодо кандидата на посаду судді Конституційного Суду може реалізувати також група позафракційних народних депутатів у кількості, не меншій за кількісний склад найменшої депутатської групи, наголошують у ВР.

Нагадаємо: депутатська фракція, група або група позафракційних народних депутатів має подати пропозицію щодо кандидата на посаду судді Конституційного Суду разом із заявою особи, яка хоче обійняти цю посаду та документами, визначеними частиною четвертою статті 12 закону «Про Конституційний Суд України», до комітету, до предмета відання якого належать питання правового статусу Конституційного СудуЦе має статись упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про початок приймання пропозицій депутатських фракцій та груп.

Нагадаємо, Закон про Фонд розвитку підприємництва набув чинності.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати