31 липня 2020, 13:14

Рада НБУ звільнила Сергія Холода з посади заступника голови Нацбанку

Прес-служба НБУ

Рада Національного банку під час засідання 31 липня 2020 року звільнила Сергія Холода із посади заступника Голови Національного банку України з 3 серпня 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українська економіка поступово відновлюється від коронакризи, - НБУ".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що відповідну заяву про звільнення за власним бажанням Сергій Холод подав Голові Національного банку Кирилу Шевченку. На цій посаді він відповідав за діяльність блоку "Платіжні системи та грошовий обіг".

Кирило Шевченко подякував Сергію Холоду за його роботу у Нацбанку: "Завдяки злагодженій командній роботі Національному банку вдається втілювати у життя амбітні інноваційні проєкти. Зокрема, модернізацію Системи електронних платежів НБУ для здійснення миттєвих платежів у національному масштабі та із застосуванням міжнародних стандартів, а також створення сприятливих умов для доступності для українців інноваційних платіжних інструментів і зростання конкуренції на ринку платежів і переказу коштів. Великий внесок у ці здобутки зробив Сергій Холод за роки своєї роботи у Нацбанку завдяки формуванню та втіленню комплексного бачення перспектив інноваційного розвитку центрального банку та фінансового сектору".

Також Голова НБУ додав, що майбутній очільник цього напряму має зберегти та примножити досягнення Нацбанку у сфері впровадження безготівкових розрахунків та оптимізації готівкового обігу в Україні.

Нагадаємо, небанківські фінансові установи можуть приймати документи в Дії.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати