22 травня 2023, 16:17

Прокуратура ініціювала передачу в управління АРМА майна ексмера Святогірська

Пресслужба Офісу Генпрокурора

За ініціативою прокурорів Донецької обласної прокуратури судом було арештовано та передано в управління АРМА майно, що належить колишньому Святогірському міському голові. Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР: До суду направлені обвинувачення щодо 19 посадовців".

Так, мова йде про квартиру в Києві, дві земельні ділянки в Ізюмі Харківської області та Ірпені Київської області, а також нежитлове приміщення в Ізюмі на загальну суму понад 8 млн грн.

Як зазначається, на вказані об’єкти накладено арешт задля відшкодування завданих державі збитків та можливої подальшої конфіскації за вироком суду. За даними слідства, в серпні 2020 року між Святогірською міською радою та приватним підприємством укладено договір щодо реконструкції дитячого садка вартістю понад 31 млн грн.

"Міський голова підписував акти приймання виконаних робіт, достовірно знаючи, що їх реальний обсяг не відповідає відображеному в офіційних документах. У подальшому він надав вказівку перерахувати підряднику бюджетні кошти у сумі понад 6,8 млн грн. Ексмеру повідомили про підозру у розтраті державного майна та видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 2, 3, 4, 5 ст. 191, ч. 1, 2 ст. 366 КК України). Наразі він перебуває в розшуку"– йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування здійснюється ТУ ДБР у місті Краматорську.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати