26 вересня 2022, 13:07

Професійні сертифікати від Google вже доступні українською мовою

Пресслужба Мінцифри

1000 компаній малого та середнього бізнесу зможуть отримати безоплатний доступ до Програми професійної сертифікації від Google для їхніх співробітників. В Україні стартує програма «Професійні сертифікати від Google для малих на середніх бізнесів».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна й Польща створюють Координаційну платформу"

Програма підійде як новачкам, так і спеціалістам із досвідом роботи у вибраній сфері. Витрачаючи на навчання не більше 10 годин на тиждень, співробітники компаній малого та середнього бізнесу можуть отримати сертифікат менш ніж за 6 місяців, не потребуючи відповідного досвіду чи ступеня.

Учасники зможуть отримати:

  • безоплатний доступ до навчальних програм, розроблених компанією Google на платформі Coursera;
  • гнучке навчання онлайн у зручний час;  
  • практичні навички у таких галузях, як: IT-підтримка, цифровий маркетинг і електронна комерція (українською мовою), а також управління проєктами, UX-дизайн та аналіз даних (англійською мовою);
  • професійний сертифікат від Google після проходження навчання.

Програма Google стартувала з 22 вересня 2022 року. 

Реєстрація доступна за посиланням.

Програма розроблена у співпраці Google разом із навчальною платформою Coursera, з Міністерством цифрової трансформації України та Спілкою українських підприємців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати