23 вересня 2022, 18:17

Україна й Польща створюють Координаційну платформу

Пресслужба Мінреінтеграції

На рівні урядів України й Польщі буде створено Координаційну платформу, яка допоможе в онлайн-режимі визначати пріоритетні напрями співпраці та необхідні для цього фінансові інструменти. Зокрема, додаткові фонди. Це допоможе підприємствам, а також міжурядовим організаціям більш ефективно залучати ресурси, в тому числі для відновлення України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українці у Варшаві можуть обміняти українське посвідчення водія лише за день"

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Рішення було ухвалено в межах Восьмого засідання українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

«Сьогодні ми маємо унікальний шанс збудувати міцний альянс двох великих народів – українського та польського. З перших днів широкомасштабного російського вторгнення ми пліч-о-пліч боремося на всіх фронтах: на мілітарному, економічному, гуманітарному. Ми довели світові, що здатні об’єднуватися», – прокоментувала Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Ірина Верещук додала, що координатори цієї платформи вже визначені й вона буде запущена якнайшвидше.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати