08 лютого 2024, 16:35

"Продавали" інвалідність призовникам для виїзду: повідомлено про підозру експосадовиці та лікарю

Пресслужба МВС України

Правоохоронці Києва повідомили про підозру експосадовиці та лікарю-експерту, які вносили недостовірні відомості до акту огляду медико-соціальної експертної комісії для присвоєння третьої групи інвалідності. Про це повідомила пресслужба МВС України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ та Нацполіція затримали колаборанта, який допомагав російським окупантам ув'язнювати українців".

Як зазначається, таким чином чоловіки призовного віку не підлягали мобілізації та могли виїхати за кордон.

"Фігуранти – колишня посадовиця міжрайонної Медико-соціальної експертної комісії та лікар-експерт з хірургії міжрайонної МСЕК. Правоохоронці з'ясували, що жінка разом зі спільником організувала незаконну діяльність із підроблення офіційного документа – акту огляду медико-соціальної експертної комісії. Вони вносили неправдиві відомості про присвоєння третьої групи інвалідності, що давало змогу чоловікам призовного віку виїхати за кордон та ухилитись від мобілізації"– йдеться в повідомленні.

Фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 332, ч. 5 ст. 27 ст. 336, ч. 2 ст. 28 ст. 336, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Їм загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати