18 грудня 2020, 13:15

Прийнято законопроєкт щодо призначення та звільнення членів наглядової ради НСТУ

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада прийняла основу проєкт Закону 4413 "Про внесення змін до Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення України" щодо усунення колізії в питанні призначення та звільнення членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України депутатськими фракціями і групами".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада внесла зміни до Закону про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Законопроєктом пропонується внести зміни до Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України", згідно з якими Депутатські фракції і групи делегують членів Наглядової ради НСТУ.

Зокрема, у разі дострокового припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ, делегованого від депутатської фракції чи групи, така депутатська фракція чи група ухвалює рішення про делегування нового члена Наглядової ради НСТУ.

Строк повноважень такого члена визначається в межах невідбутого строку повноважень члена, що достроково припинив повноваження, з урахуванням положень цієї частини.

Зокрема, делегування члена Наглядової ради НСТУ не здійснюється у таких випадках:

а) у разі якщо депутатська фракція чи група, що обрала члена Наглядової ради НСТУ, який достроково припинив повноваження, розформована;

б) від депутатських фракцій і груп, що були сформовані протягом поточного скликання Верховної Ради України після делегування членів депутатськими фракціями і групами, в порядку передбаченому цією частиною;

в) за умови, що до дати проведення виборів нового складу Верховної Ради України залишилось 180 чи менше календарних днів, делегування нового члена.

Депутатські фракції і групи Верховної Ради України поточного скликання не пізніше ніж за 2 місяці до спливу повноважень членами Наглядової ради, обраних депутатськими фракціями і групами попереднього скликання, делегують нових членів з урахуванням вимог статті 9 цього закону та повідомляють про це Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення.

Законопроєктом пропонується встановити, що строк повноважень членів Наглядової ради НСТУ становить п’ять років з моменту офіційного оприлюднення відповідного рішення Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, працівники лабораторій отримуватимуть "ковідні" доплати: ВРУ ухвалила закон.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати