11 березня 2021, 13:49

Причини гендерної нерівності на керівних юрпосадах: новий проєкт англійських адвокатів

Міжнародна асоціація адвокатів розпочинає проєкт з розкриття основних причин гендерної нерівності на найвищих рівнях юридичних професій. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Англійські адвокати переходять на використання цифрових посвідчень особи"

9-річний проєкт має назву «50/50 до 2030 року». Ця назва є прямим посиланням на програму сталого розвитку ООН щодо гендерної рівності. Проєкт підтримується Фондом верховенства права LexisNexis.

Новий проєкт передбачатиме збір та аналіз даних у 2021, 2024, 2027 та 2030 рр. з метою перевірки ефективності заходів щодо гендерної рівності. До 2030 р. буде складено план для досягнення гендерного паритету на найвищих посадових рівнях приватної практики, внутрішньої, державної сфер та судової влади. Дослідження будуть проводитися в Африці, Азії, Європі, Латинській Америці, на Близькому Сході та в Північній Америці.

Проєктом керують відділ правових та політичних досліджень Міжнародної асоціації юристів, британська Рада з питань різноманітності та інклюзії за участю зацікавленої групи жінок-юристів Асоціації та Фонду верховенства права Lexis Nexis. Президент Асоціації Стернфорд Мойо сказав: «Нам потрібна юридична професія, яка не тільки розумітиме і оцінюватиме необхідність різноманітності та гендерної рівності, але й буде вживати заходів для забезпечення їх реалізації. Ми не можемо дозволити надалі перешкоджати висококваліфікованим та здібним жінкам обіймати керівні посади. Ми не можемо більше заперечувати паритет у старших ролях жінок у юридичній професії. Тому ми визначаємо це пріоритетами нашої діяльності».

Баронеса Хелена Кеннеді, директор Інституту прав людини Асоціації, сказала: «Закону потрібні хороші жінки на найвищому рівні. Занадто довго жінкам відмовляли у справедливості в різних аспектах життя. Закон був створений з чоловічої точки зору і вбудований у вигадки про те, що він є нейтральним до всіх. Щоб забезпечити справедливі результати та довіру громадськості, закон у всіх наших країнах повинен змінитися. Зі своєї роботи я знаю, що це глобальна проблема у світі. Нам потрібно більше юристів-жінок на вершині. Більше старших партнерів в юридичних фірмах, більше старших суддів. Дискурс на будь-яку тему покращується, коли в ньому беруть участь різні голоси. Це шлях до справжньої справедливості».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати