25 січня 2021, 18:29

Англійські адвокати переходять на використання цифрових посвідчень особи

Адвокати Великобританії зможуть швидше проходити судові перевірки безпеки в рамках довгоочікуваного розширення схеми професійного доступу. Електронна система посвідчення особи, що почала масово використовуватися адвокатами, зараз впроваджена у 304 судах Англії та Уельсу, повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Служба судів Британії змінила плани захисту цифрових доказів".

Уже понад 4700 адвокатів, починаючи з 2018 р., завантажили програму цифрових посвідчень Ради адвокатів, що надає їм швидкий доступ до судових установ, на відміну від адвокатів, які не є членами Ради — тих чекають черги на здійснення перевірки особи в судах. Минулого місяця прокуратура також приєдналася до цієї схеми, а це означає, що прокурори тепер теж матимуть право зареєструватися для членства в Раді і отримати цифрові посвідчення.

Електронна система посвідчення особи була розроблена юридичним товариством, Міністерством юстиції, Лондонською асоціацією адвокатів кримінальних судів та Асоціацією адвокатів кримінального права. Перший етап масового застосування схеми посвідчення особи для юристів розпочнеться протягом найближчих кількох тижнів, і вже тоді 100 адвокатів з кримінальних справ матимуть оновлені поточні посвідчення особи.

Поки члени Ради адвокатів отримують посвідчення цифрової ідентифікації, які вони зберігають на своїх смартфонах, інші адвокати повинні отримувати звичайні картки, які потім будуть відскановані в суді обладнанням, що надається Службою судів та трибуналів. Служба судів та трибуналів Великобританії заявила, що тісно співпрацює з представницькими органами, щоб урізноманітнити перелік професійних користувачів, які зможуть приєднатися до схеми цифрового посвідчення, і сподівається надати оновлення найближчим часом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати