31 березня 2015, 16:33

Президент затвердив склад Конституційної комісії

Прес-служба Президента України

Президент України Петро Порошенко підписав указ № 190/2015 "Питання Конституційної комісії", яким затвердив її склад. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Президента.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Згідно з указом, Конституційну комісію очолив голова Верховної Ради Володимир Гройсман. До її складу, серед інших, увійшли екс-президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко, а також міністр юстиції Павло Петренко, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова фракції "БПП" Юрій Луценко, нардеп від "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Також Порошенко вирішив залучити до роботи Конституційної комісії ряд міжнародних консультантів і спостерігачів. Зокрема, серед них голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Армен Арутюнян, керівник політичного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні Ганнес Шрайбер та член Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська Комісія) Ганна Сухоцька.

Як повідомлялося, до нової редакції Конституції мають бути внесені додаткові повноваження для регіонів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати