18 листопада 2020, 11:33

Президент запустив міжнародний флешмоб відеопривітань із 75-річчям ЮНЕСКО

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський запустив міжнародний флешмоб відеопривітань з нагоди 75-річчя ЮНЕСКО, метою якого є привернути увагу до діяльності організації та підтримати її цінності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Арбітраж в Україні: напрям руху та думка бізнесу".

Про це йдеться у повідомленні офіційного інтернет-представництва Президента України.

У вітанні Глава держави відзначив, що організація ЮНЕСКО виникла одразу після закінчення найбільш нищівної війни в історії людства й була спрямована на укорінення ідеї захисту миру.

Президент відзначив, що сила ЮНЕСКО полягає також у здатності знаходити адекватні відповіді на складні виклики, і Україна готова активно працювати спільно з іншими країнами-учасницями заради досягнення цілей.

Міжнародний флешмоб відеопривітань ініційовано за участі Національної комісії у справах ЮНЕСКО в Україні.

Так, Україна запросила всі країни – члени ЮНЕСКО підтримати флешмоб і публікувати на офіційних каналах та в соціальних мережах відеоролики про значення організації для кожної держави.

Зокрема, українське відеопривітання демонструє всі об’єкти матеріальної та нематеріальної спадщини України зі списку Світової спадщини ЮНЕСКО. 

Нагадаємо, в Україні проаналізували, як відкриті дані впливають на ремонт і будівництво доріг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати