28 березня 2020, 9:34

Президент закликав підприємців не звільняти людей під час карантину

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський закликав підприємців не звільняти людей в умовах карантину, адже невдовзі будуть розроблені державні програми підтримки громадян і бізнесу, які постраждали внаслідок обмежувальних заходів, запроваджених через поширення коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни щодо забезпечення лікування COVID-19: з'явився текст законопроекту".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Так, Глава держави зауважив, що таких програм готується декілька, і вони будуть розраховані на різні верстви населення. "Будь ласка, не звільняйте людей, ми вас будемо підтримувати - маленький, середній бізнес. Не звільняйте людей", - сказав Президент.

За його словами, наразі зусилля влади також спрямовані на забезпечення лікарів і медичних закладів усім необхідним для боротьби з поширенням коронавірусу. Так, до Китаю вирушають літаки, які мають доправити в Україну ПЛР-тести, засоби захисту, зокрема медичні маски.

"Нам потрібно мільйони масок. Ми повністю підготували інфраструктуру, як саме мільйони масок будуть доставлені в Україну. Окремо ми будуємо структуру й домовилися з багатьма готелями в Україні: якщо в нас не вистачатиме місць, будемо робити такі місця для обсервації", - повідомив Глава держави.

Також готуються програми для підтримки соціально незахищених верств населення в умовах поширення COVID-19.

Нагадаємо, у понеділок Рада має розглянути зміни щодо боротьби з поширенням COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати