09 лютого 2022, 16:25

Президент України призначив Сергія Шершуна державним уповноваженим АМКУ

Пресслужба АМКУ

8 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Шершуна державним уповноваженим Антимонопольного комітету України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави, повідомляє пресслужба АМКУ.

Сергій Шершун, кандидат юридичних наук. Він уже має досвід роботи у Антимонопольному комітеті, де працював державним уповноваженим у періоди 2009 – 2012 роки та 2012 – 2015 роки. Зокрема, Сергій активно працював у напрямку міжнародних відносин та представляв Комітет в Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) та Міжнародній конкуренційній мережі (ICN).

Також Сергій Шершун працював адвокатом в адвокатському об’єднанні, де представляв міжнародні та українські компанії, зокрема, у справах щодо антимонопольних розслідувань та захисту від недобросовісної конкуренції, а також консультував з питань державної допомоги. За час своєї юридичної практики, Сергій Шершун був відзначений авторитетними міжнародними рейтингами Legal500 та BestLawyers як провідний фахівець у сфері конкуренційного права.

Наразі Сергій Шершун очолює громадську організацію «Центр дослідження конкуренції». Центр є представництвом в Україні міжнародної організації International Ligue of Competition Law (LIDC), що об’єднує експертів з Бельгії, Швейцарії, Франції, США, Бразилії, Японії та інших країн, що працюють у сфері регулювання конкуренції та інтелектуальної власності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати