29 грудня 2020, 15:00

Президент підписав указ щодо вдосконалення державної політики інноваційного розвитку

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 589/2020, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 грудня 2020 року "Щодо вдосконалення державної політики інноваційного розвитку України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон про реабілітацію у сфері охорони здоров’я".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України

Так, відповідно до рішення РНБО, введеного в дію указом Глави держави, з метою вдосконалення взаємовідносин у сфері високих технологій, зокрема в підготовці кадрів, проведенні наукових досліджень та у виробництві й реалізації високотехнологічної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, а також прискорення переходу України на інноваційну модель розвитку вирішено утворити Міжвідомчу комісію з координації діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони стосовно комплексного розвитку високих технологій.

Секретар РНБО повинен у місячний строк подати на затвердження Президентові України проект Положення про Міжвідомчу комісію.

Нагадаємо, Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2021 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати