26 травня 2020, 15:42

Президент наполягає на страхуванні всіх медиків, які борються з COVID-19

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський наполягає на страхуванні всіх медиків на передовій та підтримує ідею залучення волонтерів на час виходу з карантину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент особисто контролюватиме закупівлі засобів індивідуального захисту".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Так, Президент порушив питання страховок для лікарів, які борються з коронавірусною інфекцією. "Ми говорили про хороший приклад Луганської облдержадміністрації, яка застрахувала всіх медиків, котрі працюють на передовій. Я вже наголошував, що це треба втілити по всій Україні. Будь ласка, зберіть усі документи, які дадуть зрозуміти, коли наші лікарі будуть застраховані", – звернувся він до міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Крім цього, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів про новацію Італійської Республіки із залучення волонтерів для допомоги у дотриманні заходів безпеки.

"Це дуже хороша ідея. Підтримую її втілення в Україні. Волонтери могли б нагадувати людям про потребу соціальної дистанції, носіння масок. Таким чином, виходячи з карантину, ми пам’ятали б, що загроза все ще існує й треба дотримуватися правил безпеки", – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Президент призначив 6-х суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати