25 травня 2020, 18:07

Президент особисто контролюватиме закупівлі засобів індивідуального захисту

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський триматиме на особистому контролі закупівлі засобів індивідуального захисту, які здійснюватиме Міністерство охорони здоров’я. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент звернувся до Уряду з низкою пропозицій у зв’язку з внесенням змін до ПКУ".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Зазначається, що глава держави не погодився з тим, що українські лікарні наразі забезпечені всім необхідним у достатній кількості.

"Ми отримуємо сигнали, що не все є в лікарнях. Попри цифру уряду, що начебто медзаклади забезпечені на 70%, деяких засобів там немає. Якщо антисептиком медики забезпечені на 600%, то одноразових халатів є лише 16%, а одноразових захисних окулярів і щитків – взагалі 4%, костюмів біозахисту – 51%. Отже, лікарні не забезпечені. Щоб говорити про 70% забезпеченості, нам треба мати всіх товарів по 70%", – наголосив Володимир Зеленський.

Так, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що уряд поставив собі завдання забезпечити тримісячний запас засобів захисту для медиків. У пріоритеті будуть ті постачальники, які зможуть поставити медзасоби найближчим часом.

Також зазначається, що Служба безпеки України розпочала кримінальні провадження проти шести несумлінних компаній – учасниць закупівель, які, серед іншого, не постачали товари після отримання грошей, демонстрували погану якість тощо.

Нагадаємо, Володимир Зеленський озвучив нові умови проекту "інвестиційна няня".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати