04 червня 2020, 17:00

Президент ініціює лібералізацію візового режиму для іноземних туристів

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський поставить завдання Міністерству закордонних справ розглянути можливість лібералізації візового режиму для іноземців, які відвідують Україну з туристичною метою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент створив Раду з питань розвитку вищої освіти в Україні".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

На думку Президента, скасувати візи можна для громадян Китаю, Австралії, Нової Зеландії чи арабських країн, які приїжджають в Україну як туристи. "Треба лібералізувати візову політику: якщо країни скасовують візи для українців, які приїжджають до них, - ми для них скасовуємо. Нам треба конкурувати за туриста", - сказав Володимир Зеленський.

За оцінками туроператорів, іноземець за день витрачає 120-150 доларів і в середньому перебуває в Україні три-чотири дні.

Президент закликав представників галузі разом попрацювати над тим, щоб зацікавити іноземних туристів відвідати унікальні місця в нашій країні. Також Глава держави наголосив, що наразі через пандемію коронавірусу та закриття кордонів з’явилися можливості для розвитку внутрішнього туризму, і українська влада має намір працювати над збільшенням туристичної привабливості України.

Так, він запропонував визначити в кожній області України "туристичний магніт" - об’єкт, який могли б розвивати влада та бізнес, щоб привабити туристів. "Моя логіка була дуже проста: зробити історію "магнітів" у кожній області. Десь щось стоїть недобудоване, десь треба заново побудувати. Це ваш бізнес. Ми зацікавлені, щоб він розвивався та наповнював бюджет", - пояснив Глава держави.

При цьому Глава держави виступив за розробку концепції розвитку туристичної галузі України.

Нагадаємо, МОЗ розробляє рекомендації щодо роботи аеропортів під час карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати