29 жовтня 2020, 8:45

Президент доручив почати консультації із Вищою радою правосуддя щодо ліквідації ОАСК

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський доручив розпочати консультації з Вищою радою правосуддя для напрацювання коректної процедури, яка дозволила б вирішити питання щодо ліквідації ОАСК та зняти певну напругу в суспільстві стосовно цієї ситуації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Офісі Президента відреагували на скасування КСУ відповідальності за недостовірне декларування".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Нагадаємо, днями набрала необхідну кількість у 25 тисяч голосів громадян України петиція з проханням до Президента України подати до Верховної Ради відповідний законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Автор мотивував таке звернення необхідністю негайного забезпечення права громадян на справедливий суд, а також, цитуючи текст петиції, свідченням "глибоко вкоріненої в суді корупції та практики неправосудності рішень".

В Офісі Президента підкреслили, що порядок утворення та ліквідації судів чітко врегульовано на законодавчому рівні. Відповідно до частини другої статті 125 Конституції України, суд утворюється, реорганізовується і ліквідовується законом, проєкт якого вносить до Верховної Ради України Президент України після консультацій з Вищою радою правосуддя.

Нагадаємо, НАБУ оскаржить рішення ОАСК щодо звільнення Артема Ситника з посади.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати